Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Moszczenicy

KOMUNIKAT GOPS W ZWIĄZKU Z EPIDEMIĄ COVID - 19

Utworzono dnia 01.03.2021

KOMUNIKAT GOPS W ZWIĄZKU Z EPIDEMIĄ COVID - 19

 

 

            Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Moszczenicy informuje, iż prowadzi bezpośrednią obsługę stron w urzędzie z zachowaniem zasad bezpieczeństwa:

 

  • Załatwiamy w obsłudze bezpośredniej wyłącznie sprawy niezbędne, niecierpiące zwłoki, konieczne dla zapewnienia pomocy mieszkańcom, których załatwienie drogą elektroniczną nie jest możliwe.

Forma elektroniczna to nadal preferowana forma kontaktu.

  • Nadal obowiązują zasady sanitarno - epidemiologiczne toteż w trakcie wizyty
    w urzędzie stosujemy zalecane środki ochrony indywidualnej w postaci dezynfekcji rąk (środek  dostępny przy wejściu do urzędu oraz przy każdym stanowisku obsługi), zachowaniu bezpiecznej odległości oraz używaniu maseczek ochronnych.
  • Zgodnie z wytycznymi dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż 1 osoba na jedno stanowisko obsługi z wyłączeniem pracowników GOPS.
  • Celem usprawnienia obsługi stron prosimy - na ile to możliwe - wcześniejsze telefoniczne umówienie wizyty co pozwoli uniknąć ewentualnego oczekiwania.

 

            Informujemy jednocześnie, iż ww.  forma załatwiania spraw w obsłudze bezpośredniej może ulec zawieszeniu lub ograniczeniu w przypadku zmiany i nowych obostrzeń obowiązujących w kraju wprowadzanych dla instytucji publicznych, znacznego wzrostu zachorowań na COVID-19 wśród mieszkańców gminy lub w regionie, bądź w przypadku nieprzestrzegania ww. zasad przez klientów GOPS.

 

 

Bądźmy odpowiedzialni i dbajmy o nasze wspólne bezpieczeństwo.

 

 

 

 

mgr Joanna Kleszyk

Kierownik Gminnego Ośrodka

Pomocy Społecznej w Moszczenicy

Kalendarium

Czerwiec 2021
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Imieniny