Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Moszczenicy

ul. Samorządowa 2, 38-321 Moszczenica

Przejdź do treści

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Moszczenicy poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku Terapeuty Integracji Sensorycznej

Zatrudnienie w ramach projektu „Centrum Rodziny w Gminie Moszczenica” realizowanego w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Moszczenicy współfinansowanego ze środków UE w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 Działania 9.2 Usługi społeczne i zdrowotne, Poddziałania 9.2.1 Usługi społeczne i zdrowotne w regionie,

Zakres zadań do wykonania na stanowisku pracy:
1. Diagnoza potrzeb i problemów dzieci w zakresie potrzeby realizacji zajęć terapii integracji sensorycznej
2. Prowadzenie zajęć z zakresu integracji sensorycznej
3. Podejmowanie działań profilaktycznych zapobiegających powstawaniu wtórnych zaburzeń wynikających z zaburzeń procesów integracji sensorycznej komunikacji językowej we współpracy z rodzicami dzieci
4. Współpraca z pozostałymi terapeutami pracującymi z dzieckiem/rodziną w Centrum Rodziny celem kompleksowego podejścia do indywidualnych potrzeb dziecka
5. Prowadzenie niezbędnej dokumentacji związanej z zakresem wykonywanych zadań (np. prowadzenie kart konsultacji, dziennika zajęć).

Wymagania niezbędne:
1. Wykształcenie zgodne z wymogami do wykonywania zawodu z zakresu terapii integracji sensorycznej
2. Doświadczenie w pracy na ww. stanowisku oraz w pracy z dziećmi
3. Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku terapeuty SI
4. Posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych, niekaralność za umyślne przestępstwa ścigane lub z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe, niekaralność i brak wpisu w bazie danych Rejestru Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym

Wymagania pożądane:
1. Umiejętność dobrej organizacji pracy
2. Cechy osobowości: komunikatywność, sumienność, odpowiedzialność, kreatywność
3. Umiejętność budowania odpowiednich relacji interpersonalnych

Miejsce pracy:
„Centrum Rodziny” 38-321 Moszczenica, ul. Samorządowa 1

Zapewniamy:
Salę wyposażoną w niezbędne sprzęty do prowadzenia zajęć

Forma zatrudnienia:
Umowa cywilnoprawna /około 15-20 godzin w miesiącu/

Wymagane dokumenty:
• Życiorys (CV)
• List motywacjny
• Dokumenty potwierdzające wymagane wykształcenie i kwalifikacje
• Dokumenty potwierdzające staż pracy
• Oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych /w załączniku/
• Oświadczenie o braku skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe /w załączniku/
• Oświadczenie o nie figurowaniu w bazie danych Rejestru Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. /w załączniku/
• Podpisana odręcznie Klauzula Informacyjna RODO i Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych /w załączniku/.
Nie wyrażenie zgody będzie skutkować niemożliwością realizacji procesu naboru na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Dokumenty należy złożyć:
• Osobiście: w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Moszczenicy, ul. Samorządowa 2, 38-321 Moszczenica w godzinach pracy ośrodka
• Pocztą na adres: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Moszczenicy, ul. Samorządowa 2, 38-321 Moszczenica /ważna jest data wpływu przesyłki do jednostki/
• Dokumenty prosimy składać do dnia 7.03.2022 r. do godz. 14.00

Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie kompletu dokumentów w kopercie z dopiskiem „Integracja sensoryczna”
Kwalifikacje kandydatów będą weryfikowane na podstawie analizy złożonych dokumentów aplikacyjnych oraz rozmowy kwalifikacyjnej.

Informacje

Liczba wyświetleń: 148
Utworzono dnia: 22.02.2022

Historia publikacji

  • 22.02.2022 13:46, Administrator
    Dodanie załącznika: Ogłoszenie o naborze - Terapeuta Integracji Sensorecznej
    Usunięcie załącznika: Ogłoszenie o naborze - Terapeuta Integracji Sensorecznej
  • 22.02.2022 12:15, Administrator
    Dodanie załącznika: Załącznik - Oświadczenie o zdolnosci do czynnosci prawnych i korzystaniu zpełni praw publicznych